Caştigătorii GALA FARMACIŞTILOR 2017


  1. PREMIUL de EXCELENȚĂ pentru CARTE FARMACEUTICĂ

  2. Nominalizări:
    • PROF UNIV. DR. FARM VICTORIA HÂRJĂU / PROF. UNIV. DR. FARM. DUMITRU LUPULIASA - BUCUREȘTI
    • PROF. UNIV. DR. FARM. CRISTINA MOGOȘAN - CLUJ

    Câştigători:
    • PROF UNIV. DR. FARM VICTORIA HÂRJĂU / PROF. UNIV. DR. FARM. DUMITRU LUPULIASA - BUCUREȘTI
    • PROF. UNIV. DR. FARM. CRISTINA MOGOȘAN - CLUJ

  3. PREMIUL de EXCELENȚĂ în CERCETAREA FARMACEUTICĂ

  4. Nominalizări:
    • PROF. UNIV. DR. FARM. CARMEN LIMBAN - BUCUREȘTI
    • FARM ANDREI MOCAN - CLUJ

    Câştigători:
    • PROF. UNIV. DR. FARM. CARMEN LIMBAN - BUCUREȘTI
    • FARM ANDREI MOCAN - CLUJ

  5. PREMIUL SPECIAL al COLEGIULUI FARMACIȘTILOR din ROMANIA

  6. Nominalizări:
    • IUSTINA VAS - MUREȘ
    • ELENA POPESCU - PRAHOVA
    • ALEXANDRU CHIRIȚĂ - BUCUREȘTI

    Câştigători:
    • IUSTINA VAS - MUREȘ
    • ELENA POPESCU - PRAHOVA
    • ALEXANDRU CHIRIȚĂ - BUCUREȘTI

  7. PREMIUL de ONOARE pentru întreaga activitate - Colegiu Județean

  8. Nominalizări:
    • DOINA MIHAELA CIUBOTARIU

    Câştigător:
    • DOINA MIHAELA CIUBOTARIU

  9. PREMIUL de ONOARE pentru PREȘEDINTE DE COLEGIU

  10. Nominalizări:
    • ANCA CRISTINA MAURER - SATU MARE
    • COSTEL GRIGORE - CĂLĂRAȘI

    Câştigător:
    • ANCA CRISTINA MAURER - SATU MARE

  11. PREMIUL de ONOARE pentru întreaga activitate în FARMACIE

  12. Nominalizări:
    • MARIA TÂLVESCU - HUNEDOARA
    • ALEXANDRU TOMA - CLUJ
    • GEORGETA BOȚOCAN - BUCUREȘTI

    Câştigători:
    • MARIA TÂLVESCU - HUNEDOARA
    • ALEXANDRU TOMA - CLUJ
    • GEORGETA BOȚOCAN - BUCUREȘTI

  13. PREMIUL de ONOARE pentru FARMACIST în Farmacia Comunitară

  14. Nominalizări:
    • MIHAELA DASCĂLU - BACĂU
    • AMALIA CELMARE - BACĂU
    • ION TELEHOI - CONSTANȚA
    • MARIANA AURA BRATU - BRĂILA

    Câştigători:
    • AMALIA CELMARE - BACĂU
    • ION TELEHOI - CONSTANȚA
    • MARIANA AURA BRATU - BRĂILA

  15. PREMIUL de ONOARE pentru FARMACIST în Farmacia de Spital

  16. Nominalizări:
    • TITIANA COTOI - MUREȘ
    • MARIANA BRUDAȘCA - BIHOR
    • IRINA DICU - CLUJ
    • MIRELA SPIRIDON - BUCUREȘTI

    Câştigători:
    • TITIANA COTOI - MUREȘ
    • MARIANA BRUDAȘCA - BIHOR
    • MIRELA SPIRIDON - BUCUREȘTI

  17. PREMIUL de EXCELENȚĂ pentru FARMACIST cu activitate de receptură

  18. Nominalizări:
    • MĂDĂLINA ROXANA CIUPU - BRAȘOV
    • MÓNICA BORCSA KAPITÁNY - BRAȘOV
    • MÓNIKA DÁVID - BIHOR
    • VASILE MARIUS OLTEAN - CLUJ

    Câştigători:
    • MÓNIKA DÁVID - BIHOR
    • VASILE MARIUS OLTEAN - CLUJ

  19. PREMIUL de ONOARE pentru FARMACIST în Producția de Medicamente

  20. Nominalizări:
    • IZABELLA MIRON - MUREȘ
    • ADRIANA AURELIA CHIȘ - SIBIU
    • DANIELA PASCARIU - IAȘI
    • CARMEN PONORAN - CLUJ

    Câştigători:
    • IZABELLA MIRON - MUREȘ
    • DANIELA PASCARIU - IAȘI
    • CARMEN PONORAN - CLUJ

  21. PREMIUL de ONOARE pentru FARMACIST în Distribuția de Medicamente

  22. Nominalizări:
    • MARIANA MOCANU – BRAȘOV
    • MANUELA BORBIL - CLUJ

    Câştigător:
    • MARIANA MOCANU – BRAȘOV

  23. PREMIUL de EXCELENȚĂ pentru FARMACIST cu activitate extraprofesională deosebită

  24. Nominalizări:
    • VICTOR ȘEREMET - BUCUREȘTI
    • MARINA PORUMB - IAȘI

    Câştigători:
    • VICTOR ȘEREMET - BUCUREȘTI
    • MARINA PORUMB - IAȘI

  25. PREMIUL de EXCELENȚĂ pentru CAMPANII sociale

  26. Nominalizări:
    • CAMPANIA RAFAEL - BRAȘOV

    Câştigător:
    • CAMPANIA RAFAEL - BRAȘOV

  27. PREMIUL de EXCELENȚĂ pentru Profesionalism în Jurnalism Farmaceutic

  28. Nominalizări:
    • DIANA BRÂNCUȘ – TVR 1

    Câştigător:
    • DIANA BRÂNCUȘ – TVR 1



banner 2018

developed by Incorom