Câștigătorii Gala Farmaciștilor 2019


  1. IN MEMORIAM
    • FLORINA GHERMAN

  2. Premiul Special al Colegiului Farmaciștilor din România

  3. Câștigători:
    • MAGDALENA BĂDULESCU
    • ANA VASILESCU
    • MIHAI MIRON

  4. Premiul de Excelență pentru Carte Farmaceutică

  5. Nominalizări:
    • PROF. UNIV. DR. FARM. OVIDIU ONIGA (și colectiv de autori)
    • PROF. UNIV. DR. FARM. DUMITRU LUPULIASA (și colectiv de autori)
    • CONF. UNIV. DR. FARM. ADINA POPA (și colectiv de autori)
    • ȘEF LUCRĂRI DRD. NOEMI KOVACS

    Câştigători:
    • PROF. UNIV. DR. FARM. OVIDIU ONIGA (și colectiv de autori)
    • PROF. UNIV. DR. FARM. DUMITRU LUPULIASA (și colectiv de autori)

  6. Premiul de Excelență în Cercetare Farmaceutică

  7. Nominalizări:
    • ȘEF LUCRĂRI DR. ANCA BUTUCĂ
    • CERC. STIINTIFIC GR II – ANDREEA FARCAȘ CĂLUGĂR
    • ȘEF LUCRĂRI DR. ANCA DOCEA
    • ASIST. UNIV. DRD. TIBOR CASIAN

    Câştigători:
    • ȘEF LUCRĂRI DR. ANCA BUTUCĂ
    • CERC. STIINTIFIC GR II – ANDREEA FARCAȘ CĂLUGĂR
    • ȘEF LUCRĂRI DR. ANCA DOCEA

  8. Premiul de Excelență pentru Generații de Farmaciști

  9. Câştigători:
    • ZAMFIR ADOREANU
    • PROF. UNIV. DR. FARM. CORNEL CHIRIȚĂ

  10. Premiul de Excelență pentru Activitate în Colegiu

  11. Câştigători:
    • EUGEN GHEORGHE GROVU

  12. Premiul de Excelență pentru Farmacistul Anului

  13. Câştigători:
    • COSTEL GRIGORE

  14. Premiul de Excelență pentru Președinte de Colegiu

  15. Nominalizări:
    • CAMELIA VRABIE
    • BOGDAN TOADER
    • IOAN UIVAROȘI
    • MIHAELA-LUIZA DRĂGOI
    • FELICA FARCAȘ
    • RODICA IONESCU

    Câştigători:
    • CAMELIA VRABIE
    • BOGDAN TOADER
    • IOAN UIVAROȘI
    • RODICA IONESCU

  16. Premiul de Excelență pentru cel mai activ Colegiu

  17. Nominalizări:
    • ANA MARIA BORA - ALBA
    • FLORINA BONIFATE - GALAȚI
    • MELINDA MELESS - HARGHITA
    • GABRIELA TĂTĂRÎNGĂ - IAȘI
    • FELICA GLIGOR - SIBIU

    Câştigători:
    • FLORINA BONIFATE
    • GABRIELA TĂTĂRÎNGĂ
    • FELICA GLIGOR

  18. Premiul de Excelență pentru întreaga activitate în profesie

  19. Nominalizări:
    • MARIANA DEAC
    • MARCELA UNTARU
    • VIRGINIA MITULESCU
    • RODICA COZMA
    • ANIȘOARA ARFIR
    • ANA IVAN
    • OLIMPIA BUZIA DUMITRU
    • GABRIELA STREIT
    • ERSZEBET KAKUCS
    • VASILE CÎRSTEAN

    Câştigători:
    • VIRGINIA MITULESCU
    • MARIANA DEAC
    • ERSZEBET KAKUCS

  20. Premiul de Excelență pentru Implicare civică

  21. Nominalizări:
    • LAURA PALADE
    • COLEGIUL FARMACIȘTILOR BRAȘOV
    • TEODOR GHEORGHE SOLOGIUC

    Câştigători:
    • LAURA PALADE
    • COLEGIUL FARMACIȘTILOR BRAȘOV
    • TEODOR GHEORGHE SOLOGIUC

  22. Premiul de Excelență pentru Farmacist în farmacia comunitară

  23. Nominalizări:
    • PROFIRA CONSTANTINOIU
    • ROZA ANGHELICI JITARU
    • MIHAELA AIDA PROCA
    • DOINA MARIANA STĂNESCU
    • BIANCA MIU
    • ADRIANA CARMEN POSTELNICU
    • DORINA DEAC
    • FLORICA ROGOJINĂ
    • STELA MARIA MIHAI
    • LIVIANA ZBANCA
    • DANIELA COȚOVANU
    • CODRUȚA SÎRBU
    • ALECSANDRA LAURA ACHIȚEI

    Câştigători:
    • PROFIRA CONSTANTINOIU
    • ALECSANDRA LAURA ACHIȚEI
    • MIHAELA AIDA PROCA
    • DANIELA COȚOVANU
    • FLORICA ROGOJINĂ
    • BIANCA MIU

  24. Premiul de Excelență pentru Farmacist în farmacia de spital

  25. Nominalizări:
    • MARIANA DORINA TIUT
    • VIOLETA POPESCU
    • ILEANA HERȘCULEAC
    • MARIANA ULMEANU
    • LIVIA CRIȘAN
    • MIRELA RĂDULESCU
    • ELENA TOMA
    • MIHAELA GHIȚESCU
    • MIHAELA ANTONEA CIOTLOȘ
    • ANA MARIA NEAUCIUC

    Câştigători:
    • LIVIA CRIȘAN
    • MARIANA DORINA TIUT
    • ILEANA HERȘCULEAC
    • MIHAELA ANTONEA CIOTLOȘ
    • MIHAELA GHIȚESCU

  26. Premiul de Excelență pentru Farmacist cu activitate de receptură

  27. Nominalizări:
    • SITA MIHALACHE
    • NICOLETA BUDACA
    • IRINA MATEI
    • MARIANA MOISESCU
    • MONALISA CHIREA
    • VICTORIA GHIȚĂ
    • VICA ILIE
    • LUCIANA HONDRU
    • LADISLAU VERESS
    • CARMEN OROS
    • MARIA OANA CIORAN
    • MELEXINA HORBANIUC
    • ANDREEA FEJER

    Câştigători:
    • CARMEN OROS
    • MARIA OANA CIORAN
    • MARIANA MOISESCU
    • LADISLAU VERESS
    • VICTORIA GHIȚĂ
    • ANDREEA FEJER

  28. Premiul de Excelență pentru Farmacist în producția de medicamente

  29. Nominalizări:
    • CARMEN ROTARU
    • RADU CAZACINCU
    • KATALIN EVA KELEMEN

    Câştigători:
    • CARMEN ROTARU
    • KATALIN EVA KELEMEN

  30. Premiul de Excelență pentru Farmacist în distribuția de medicamente

  31. Nominalizări:
    • RODICA IONIȚĂ
    • LĂCRĂMIOARA IRINEL NACHE
    • DORIN BELEGAN
    • ELEONORA DEDULEA

    Câştigători:
    • LĂCRĂMIOARA IRINEL NACHE
    • ELEONORA DEDULEA

  32. Premiul de Excelență pentru Implicare socială

  33. Nominalizări:
    • CRISTINA TUȚU
    • ALICE VASILONI

    Câştigători:
    • ALICE VASILONI

  34. Premiul de Excelență pentru Farmacist cu activitate extraprofesională deosebită

  35. Nominalizări:
    • VERONICA CIOBANU
    • DIANA FILIP
    • DORIN NEGRĂU
    • OANA MAGDALENA VOICU
    • TUNDE VASS
    • ALEXANDRA LIDIA PREDA
    • GEORGIANA DIANA MAIERU MINDA
    • IONELA DALIANA MINDA

    Câştigători:
    • ALEXANDRA LIDIA PREDA
    • TUNDE VASS
    • GEORGIANA DIANA MAIERU MINDA
    • IONELA DALIANA MINDA
    • OANA MAGDALENA VOICU
    • DORIN NEGRĂU



banner 2019

developed by Incorom